Bio Enerji Eğitimi

Bioenerji Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ve toplum yapısının değişmesiyle, insanların genel mutsuzluk haline bürünmeleri arasında yadsınamaz bir ilişki bulunmaktadır. Günümüzde neredeyse her insanda stres, mental ve fiziksel yorgunluk, depresyon ve kaygı bozukluğu gibi sorunların ortaya çıktığı bir gerçektir. İnsan tabiattan uzaklaşıp özünü kaybettikçe, modern çağ içinde yalnızlaşmakta ve sahip olduğu yaşam enerjisini doğru yönetememektedir. Bioenerji bu noktada devreye girer.

Bioenerji, vücudun dengesinin kaybolduğu durumlarda fiziksel ve mental iyileşmeyi hedefleyen alternatif bir tedavi yöntemidir. Vücudumuzdaki her bir hücrenin enerji ihtiyacı bulunur. Ancak kişideki derin kaygılar nedeniyle oluşan negatif enerji, hücrelerin ihtiyacı olan pozitif enerjinin yayılmasına engel olur. Bioenerji uygulaması bu blokeyi ortadan kaldırmak için evrendeki kozmik enerjiyi kullanır. Bu sayede kişinin fiziksel ve ruhsal sağlığının yerine gelebileceği, şifa enerjisi ile tam bir arınma yaşanılabileceğine inanılır.

Bionerji Nasıl Yapılır?

Bionerji tedavileri uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Bu kişiler bioenerjist veya bioenerji sıfatıyla ifade edilir. Süregelen seanslar sonrasında tedavi sonlandırılır. Bioenerji uzmanı tarafından hastaya fiziksel bir temasta bulunulmaz.

Tedavi süresince sentetik ilaçlar, iğne ve çeşitli cihazlar kullanılmaz.
Bioenerji uzmanı hastadan yarım metre kadar uzakta durur, avuç içlerinden yardım alarak kozmik enerjiyi hastanın vücuduna yansıtır.

Kozmik enerji hastanın şikayetinin bulunduğu alana değil bütün vücuda aktarılır. Ancak enerjinin vücuda girdiği ilk yer şikâyet edilen bölgedir.
Kozmik enerji kısa bir sürede hücrelere aktarılır ve hücreleri bloke eden negatif enerji dalgaları vücuttan dışarı atılır.

Negatif enerjiden arınan hasta ilk belirtileri titreşim hissi ile algılar. Ayrıca vücut ısısında fark edilir bir yükseliş görülür.

Bazen tek seansta, bazen ise birkaç seans sonrasında bionerji yöntemi işe yarayabilmektedir.

Bioenerji Hangi Hastalıkları Tedavi Eder?

Bionerji ile modern tıp eşgüdümlü olarak hareket edebilir. Bionerjinin modern tıbba yardımcı olduğu düşünüldüğünde, aşağıdaki hastalıkların bionerji yönteminin desteği ile tedavi edilebildiği söylenebilir:
Yoğun stres, depresyon, kaygı bozukluğu
Fiziksel yorgunluk, bitkinlik
Bel ve boyun fıtığı
Kas ve eklem ağrıları
Kanser, tümör
Ülser, gastrit
Migren, baş ağrısı, sinüzit
Epilepsi, MS
Sindirim sistemi hastalıkları

Sizi Arayalım

  • Eğitimle ilgili merak ettiğiniz detaylar için formu doldurun, sizi arayalım.
 

Güvenlik Doğrulaması


hosteslik kursu

Call Now Button0312 231 11 84
WhatsApp WhatsApp Hattı