Fitoterapi Eğitimi

HOLİSTİK TIP FİTOTERAPİ

EĞİTİM SÜRESİ 2 AYDAN OLUŞMAKTADIR. DERSLERİNİZİ İLK ETAPTA İNTERNET ÜZERİNDEN TAKİP EDİYORSUNUZ. BİZİM SİZLERE VERECEĞİMİZ KULLANICIA DI VE ŞİFRE İLE SİZ HANGİ GÜN VE SAATE MÜSAİT OLURSANIZ DERSLERİNİZİN TAKİBİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

2 AYLIK UZAKTAN EĞİTİMİN ARDINDAN ANKARA VE YA İSTANBULDA 2 GÜNLÜK YÜZYÜZE EĞİTİMLERİMİZ GERÇEKLEŞİYOR. 1 YIL BOYUNCA KATILMA HAKKINIZ VARDIR SADECE 1 KERE KATILMANIZ YETERLİDİR.

EĞİTİMİ SİZLERE DR. SAİT SEVİNÇ UZM. DR. YEŞİM TOK VE FİTOTERAPİST METİN KIMILDAR HOCAMIZ VERMEKTEDİR. EĞİTİMİNİZİN KONU BAŞLIKLARI İSE ŞU ŞEKİLDE;


Aromaterapi, Fitöterapatikler,Geleneksel Çin Tıbbi Herbalizmi;Batı herbalizmi, Botanik Tıbbı,Tıbbi bitkiler, Geleneksel kullanılan tedavi amaçlı bitkiler,Güncel Fitoterapi, Bitki Morfolojisi,Bitki ve bitkisel Ürünlerin Yan Etkileri, Esansiyel Yağlar, Etno botanik, Bağışıklıkta Fitoterapi, Vitaminler, kolajen kaynağı , alerjide kullanılan fitoterapikler, Kanserdeki yaklaşımlar ve yüzlerce örnek paylaşım..

 

EĞİTİMİNİZİN SONUNDA SAĞLIK EĞİTİM DERNEĞİ VE İSVİÇRE RİCCON AKADEMİ ONAYLIU HOLİSTİK TIP FİTOTERAPİ EĞİTİMİ SERTİFİKANIZA SAHİP OLUYORSUNUZ. ALDIĞINIZ SERTİFİKA İLE KENDİNİZE AİT BİR YERİNİZ VAR İSE ORALARDA KULLANABİLİR KOÇLUK OKULLARI VE YA TAMAMLAYICI TIPPIN OLDUĞU HERYERDE RAHATLIKLA GÖREV ALABİLİRSİNİZ.

Sizi Arayalım

  • Eğitimle ilgili merak ettiğiniz detaylar için formu doldurun, sizi arayalım.
 

Güvenlik Doğrulaması

 


hosteslik kursu

Call Now Button0312 231 11 84
WhatsApp WhatsApp Hattı