İnsan Kaynakları

Ademer Eğitim Kurumları; kurumsal değerleri odağına almış nitelikli insan kaynağı ile sektördeki liderliğini sürdürmektedir. Ademer Eğitim Kurumları; öğrenciler için fark yaratan, takımın gücüne inanan, adil ve saygılı davranan, topluma ve çevreye değer katan, normları ve kendini sürekli geliştiren insan kaynağı ile attığı her adımda başarıyı yakalamıştır.

İnsan kaynağımızın, belirlenmiş olan standartların ötesine geçmeyi hayal eden, süreçlerini geliştirmek adına sürekli sorgulayan, inovatif süreç ve yaklaşımlar geliştirebilen, , yaratıcı düşünen, sürekli kendini geliştiren araştıran, merak eden, etik davranan, tarafsız ve adil olan, bilgiyi paylaşan, saygılı olan yeteneklerden oluşmasını hedefleriz.

Ademer Eğitim Kurumları olarak en önemli hedeflerimizden birisi; kendi alanında uzmanlaşmış, profesyonel çalışma anlayışına sahip, dinamik, gelişim potansiyeli ve motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına önem veren ve Ademer Eğitim Kurumları değerlerini benimseyip, hayata geçmesi için gerekli aksiyonları alabilecek bireylerin organizasyon bünyesine kazandırılmasıdır. Doğru yeteneğin doğru pozisyonda değerlendirilmesi bizim için her zaman esastır, bu doğrultuda Ademer Yetenek Havuzu yıl boyunca güncel tutulur ve İnsan Kaynakları ekibimiz yıl boyunca yetenekleri keşfetmek adına çalışmalarını sürdürür.

Özgeçmişlerinizi info@ademer.com.tr adresine gönderebilirsiniz.


hosteslik kursu

Call Now Button0312 231 11 84
WhatsApp WhatsApp Hattı